• Kategorie
  • Szukaj
  • Rowerki dziecięce

Jazda na rowerze to prawdziwa przyjemność – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wiedząc, ile satysfakcji sprawia jazda na dwukołowcu, chcemy, aby nasze dzieci jak najszybciej poznały to wspaniałe uczucie. Dzięki rowerkom dziecięcym nasze pociechy mogą zacząć jeździć na rowerze szybciej niż myślisz! Na rowerkach biegowych poruszają się maluchy, które dopiero opanowują sztukę chodzenia i biegania. Jazda na rowerku, na którym dziecko odpycha się nogami od ziemi, to dodatkowe ćwiczenie równowagi i koordynacji ruchowej. Jazda na biegowym rowerku nie może zastąpić samodzielnej nauki chodzenia, ale jest jej doskonałym uzupełnieniem.

Duży wybór rowerków dziecięcych

Przygotowując ofertę naszego sklepu, pomyśleliśmy o dzieciach w różnym wieku. Dlatego, gdy Twoja pociecha wyrasta z rowerku bez pedałów, znajdziesz dla niej odpowiedni pojazd. Rowerek trójkołowy z powodzeniem zastępuje tradycyjny rower w momencie, gdy dziecko nie potrafi jeszcze jeździć na dwóch kółkach. Frajda z jazdy jest równie duża, dziecko może bezpiecznie poruszać się na własnym rowerze. Dzieli go już tylko jeden krok, by wsiąść na rower, na którym będzie uczyć się utrzymywać równowagę na dwóch kołach.

Do nauki jazdy na rowerze najlepiej wybrać rower, do którego można dokręcić dodatkowe dwa kółka z boku, a do tyłu roweru specjalny uchwyt. Pierwsze jazdy na rowerze koniecznie powinny odbywać się właśnie na czterech kółkach, podczas kolejnych można je już odkręcić, a dziecko wspierać, trzymając za uchwyt w rowerze. Gdy wyczujemy, że pociesza coraz lepiej radzi sobie z utrzymywaniem równowagi, na prostej drodze możemy puścić uchwyt i być dumni z nowej umiejętności naszego szkraba.

Rowerki dziecięce na wycieczki bliskie i dalekie

W naszej ofercie znajdziesz rowerki dziecięce od najlepszych producentów. Staranność wykonania, materiał wysokiej jakości gwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy, a także zwiększają trwałość produktu. Przede wszystkim jednak dbamy o bezpieczną i komfortową jazdę naszych pociech. Stabilna, odpowiednio wyważona rama, idealnie wyprofilowana kierownica, wygodne siodełko – na takim rowerze dziecko może jeździć pod domem lub spędzać z nami czas na wycieczce rowerowej.

Aby zabawa była jeszcze lepsza, przygotowaliśmy kilka specjalnych modeli. Jednym z nich jest rower z doczepianymi dwoma kołami bocznymi, utrzymany w barwach jednego z najpopularniejszych klubów piłkarskich na świecie – FC Barcelona. Ten stylowy rowerek dziecięcy z pewnością przypadnie do gustu niejednemu młodemu kibicowi.

W ofercie mamy także niepowtarzalny zestaw konstrukcyjny, z którego można zbudować aż 6 różnych pojazdów, w tym rowerek, hulajnogę czy gokart. Pojazdy te nie będą posiadać pedałów, jest więc to doskonała propozycja dla młodszych dzieci.

Przekonaj się, jak wiele różnych modeli rowerków dziecięcych czeka w naszej ofercie. Dostosuj model do wieku i umiejętności dziecka, a następnie wspólnie ruszcie na rowerową wyprawę.

Rowerek biegowy + płozy
Rowerek biegowy + płozy
Produkt niedostępny