• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy na pedały

Dzieci z natury uwielbiają ruch. Zabawa na świeżym powietrzu jest dla nich najwspanialszą rozrywką – pokażmy naszym pociechom, że ruch sprawia największą frajdę i jest znacznie ciekawszą zabawą niż oglądanie kolejnych bajek. Dzięki takim zabawkom, jak pojazdy na pedały, zabawa naszych maluchów będzie cudowną przygodą.

Pojazdy dla dzieci na pedały

Pojazdy na pedały to najczęściej czterokołowce, które z powodzeniem mogą zastąpić popularne jeździki i pchacze. Nieco większe szkraby mają mnóstwo satysfakcji, gdy po podwórku poruszają się samodzielnie, używając siły swoich mięśni. W ten sposób mogą się ścigać, odbywać dalekie podróże czy zdobywać kolejne bazy, a nawet transportować cenne przedmioty – inne zabawki, którymi będą bawić się w ogródku lub na podwórku. Wyobraźnia nie ma granic.

Wśród pojazdów na pedały dla dzieci znajdziemy między innymi bolidy gokarty, traktory, ciągniki ze spychaczami i dźwigami, motocykle. Każdy młody zdobywca świata znajdzie odpowiedni pojazd z pedałami dla siebie. Również dziewczynki znajdą odpowiedni jeździk z pedałami dla siebie.

Prowadzenie pojazdów, które dzieci napędzają siłą własnych nóg, to nie tylko doskonała zabawa, ale także kolejny sposób wspierania prawidłowego rozwoju dzieci. Maluchy pedałując, są w ciągłym ruchu, a poruszając się po ulubionych zakamarkach placu zabaw czy ogródka, kształtują takie umiejętności, jak prawidłowa ocena odległości. Podczas zakrętów dziecko uczy się balastować ciężarem własnego ciała – im lepiej wyczuwa środek ciężkości, tym sprawniej wchodzi w zakręty. Z pozoru łatwe prowadzenie pojazdu z czteroma kółkami jest przecież dla maluchów zdobywaniem nowych doświadczeń. Kierowanie pojazdem na pedały jest również znakomitym wstępem do jazdy na rowerze – najpierw trójkołowym, a następnie takim, o którym marzą wszystkie dzieci: rowerem na dwóch kołach.

Wytrzymałe i bezpieczne pojazdy na pedały dla dzieci

Kompletując asortyment do naszego sklepu, zawsze wybieramy produkty najwyższej jakości. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo naszych pociech, dlatego wszystkie pojazdy na pedały w sklepie Mulan posiadają niezbędne certyfikaty – stawiamy na najlepszych, sprawdzonych producentów zabawek dla dzieci. Duże znaczenie ma także trwałość zabawek dla dzieci. Wszyscy rodzice dobrze wiedzą, jak szybko wszelkiego rodzaju gadżety się zużywają, gdy maluchy bawią się nimi codziennie.

Wybierz dla swojego dziecka pojazd na pedały, na którym Twoja pociecha zacznie zdobywać świat. Przemierzając kolejne metry na takim pojeździe, dziecko zapragnie zwiedzać dalsze zakątki Waszej okolicy – wtedy będzie gotowe wsiąść na swój pierwszy rowerek i udać się z Tobą na przejażdżkę rowerową.