• Kategorie
  • Szukaj
  • Bujaczki – leżaczki dla dzieci – huśtawki dla dzieci

Bujaczki i leżaczki dla dzieci ułatwiają zasypianie, uspokajają i dają naszym pociechom mnóstwo radości. Dla rodziców są z kolei nieocenioną pomocą w opiece nad maluszkiem. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne modele bujaczków-leżaczków dla dzieci – od najprostszych modeli po elektryczne bujaczki, które zyskują coraz większą popularność. Dostępne są również huśtawki dla dzieci i niemowląt.

Elektryczne bujaczki-leżaczki dla dzieci

Bujaczki dla dzieci wyposażone w regulację mocy bujania doskonale sprawdzają się w opiece nad noworodkami, jak i nieco starszymi niemowlakami. W pierwszych tygodniach i miesiącach życia pełnią one funkcję leżaczka, w którym maluchy szybciej zasypiają. Z kolei starszaki chętnie spędzają w nim czas, nawet jeśli nie śpią. W bujaczku czas przyjemniej płynie, dzieci się nie nudzą, a świat, którego nasza pociecha się uczy, staje się jeszcze ciekawszy. Ciekawym rozwiązaniem są także pałąki, do których możemy przymocować kolorowe zabawki. Dzięki temu wspieramy sensoryczną integrację dziecka i jego prawidłowy rozwój.

Elektryczne huśtawki dla niemowląt i drewniane huśtawki dla dzieci

W sklepie Mulan dostępne są również różne modele huśtawek. Świeżo upieczeni rodzice chętnie sięgają po elektryczne huśtawki dla niemowląt. Działają one podobnie, jak bujaczki-leżaczki. Niektóre modele posiadają także funkcję odgrywania melodyjek. Na starsze dzieci czekają drewniane huśtawki, które wykorzystać może w ogrodzie, a nawet w domu. Dla wygody drewniany stelaż został powleczony materiałem – na siedzeniu i oparciu znajdują się poduchy, które uprzyjemniają zabawę.

Sprawdź ofertę na bujaczki-leżaczki oraz huśtawki dla dzieci. Zamów wybrany model online lub odwiedź nasz sklep w Łodzi, zapraszamy!