• Kategorie
  • Szukaj
  • FOTELIKI SAMOCHODOWE

 

Fotelik samochodowy jest jednym z obowiązkowych punktów na liście zakupowej świeżo upieczonych rodziców. Każdy, kto chce przewozić dziecko samochodem, musi zaopatrzyć się w fotelik samochodowy dla dziecka. Z obowiązku przewożenia dzieci zwolnienia są rodzice, których pociechy przekroczyło 150 cm wzrostu oraz rodzice, których dziecko waży 36 kg i więcej i nie mieści się w standardowy fotelik do 36 kg – chociaż ze względu bezpieczeństwa zalecany jest zakup fotelika do 50 kg.

Foteliki samochodowe dopasowane do potrzeb Twojego dziecka

Ze względu na bezpieczeństwo oraz wygodę foteliki samochodowe tworzone są z myślą o dzieciach w różnych wieku – czyli o dzieciach o różnym wzroście i o różnej wadze. Dla ułatwienia poszukiwań upragnionego fotelika do samochodu, podzieliliśmy je na kategorie. Dzięki temu każdy rodzic z łatwością odnajdzie przedział wiekowy oraz wagowy i będzie mógł poświęcić swój czas na wybranie najlepszego fotelika dla swojej pociechy.

Znajdziesz więc u nas fotelik dla niemowląt, fotelik dla dzieci do 18 kg, fotelik do 25, 25 i 36 kg. Kompletując produkty w naszym asortymencie, zadbaliśmy o jak największy wybór. Dlatego znajdziesz u nas foteliki samochodowe z podstawowymi funkcjami – można je przypiąć do foteli w samochodzie, posiadają także własne pasy bezpieczeństwa. Taki fotelik doskonale sprawdzi się, gdy rodzice i najbliższa rodzina nie przewozi malucha codziennie lub gdy droga do żłobka czy przedszkola jest krótka.

Foteliki samochodowe dla rodzin, które kochają podróże

Jeśli planujesz robić dłuższe trasy z dzieckiem, podwyższ komfort podróży i zamontuj w swoim samochodzie fotelik z dodatkowymi funkcjami. Bardzo lubiane przez rodziców są foteliki przód – tył.Możliwość przewożenia dziecka raz przodem, a raz tyłem sprawdza się w dalszych podróżach. Pamiętajmy, że z przodu nie wolno przewozić dziecka tyłem do kierunku jazdy, jeśli samochód wyposażony jest w poduszkę powietrzną.

Jeszcze więcej możliwości dają foteliki obrotowe 360 stopni. Montując taki fotelik, możesz nie tylko przewozić dziecko przodem lub tyłem, ale także obrócić fotelik o 90 stopni na czas zapinania dziecka w pasy. Nie będziesz już musiał gimnastykować się, by usadzić energicznego brzdąca i zapiąć go w pasy.

Foteliki samochodowe – Cybex, Maxi-Cosi, BeSafe

W swojej ofercie posiadamy foteliki takich sprawdzonych producentów, jak Britax, Cybex, Avionaut, Monte Carlo, Dino czy Britax & Romer. U nas znajdziesz także podstawki samochodowe, bazy do fotelików i inne akcesoria, ułatwiające przewożenie dzieci samochodem.

Foteliki samochodowe wykonane są z najlepszej jakości materiałów, a staranne wykończenia nie tylko wydłużają ich żywotność, ale także sprawiają, że foteliki prezentują się bardzo efektownie. Ciekawy design, mnogość kolorów i różne stylizacje pozwalają wybrać taki fotelik, który w stu procentach będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom.

Foteliki samochodowe – bezpieczeństwo i komfort w podróży

Foteliki samochodowe są tak wyprofilowane, by każda podróż dla dziecka odbywała się w jak najlepszych warunkach. Ergonomiczne kształty są także bardzo ważne ze względu na nieustanny rozwój układu szkieletowego – prawidłowa postawa wpływa na prawidłowy rozwój młodego człowieka. Zapewnij dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem i kup fotelik dziecięcy na Mulan.pl!