• Kategorie
  • Szukaj
  • Foteliki kąpielowe

 

Foteliki kąpielowe dla dzieci i niemowląt

Kąpiel dziecka to jeden z najważniejszych momentów w ciągu dnia – zarówno dla pociechy, jak i rodziców. Dzięki najróżniejszych akcesoriom, chwila ta jest znacznie przyjemniejsza dla maluszka, a rodzice doceniają je za ułatwienie w opiece nad niemowlakiem w trakcie kąpieli. Należą do nich foteliki kąpielowe, które znacząco zwiększają komfort dziecka, a także rodziców.

Praktyczne foteliki kąpielowe do wanny i pod prysznic

Z fotelików kąpielowych korzystają rodzice, którzy szukają sprawdzonego sposobu na zapewnienie dziecku stabilnej pozycji podczas mycia. Dzięki wyprofilowanym kształtom oraz antypoślizgowym wkładkom maluch nie będzie się ślizgał – a gdy będzie czuł się bezpiecznie w wodzie, kąpiel będzie dla niego prawdziwą przyjemnością. Również rodzice obserwują znaczącą różnicę, gdy spokojniejsze dziecko pozwala się dokładnie umyć, bez grymasów i płaczu.

Foteliki kąpielowe są także bardzo praktyczne – doskonale sprawdzają się zarówno w wannie, jak i pod prysznicem. Są lekkie, więc łatwo przenieść je po kąpieli w miejsce przechowywania, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Należy pamiętać, że foteliki do kąpieli przeznaczone są dla małych dzieci, które potrafią już siadać i nie przekraczają wskazanej przez producenta wagi.

Materiałowe i plastikowe foteliki kąpielowe

W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje fotelików do kąpieli. Najbardziej popularne to plastikowe foteliki kąpielowe, które przypominają nieco leżak plażowy. Wygodny fotelik z podłokietnikami, wyprofilowanym siedzeniem i oparciem oraz miejscem na stopy pozwala dziecku czerpać mnóstwo radości z kąpieli. Równie ciekawym rozwiązaniem jest okrągły fotelik, w którym dziecko siedzi bezpiecznie w środku. Z kolei materiałowe foteliki kąpielowe do złudzenia przypominają leżaki, a zdejmowany materiał pozwala utrzymać krzesełko w należytej czystości.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa, foteliki kąpielowe wyposażone są w przyssawki, które uniemożliwiają przemieszczanie się mebelka po wannie czy brodziku. Foteliki wykonane są z atestowanych materiałów, dopuszczonych do kontaktu z wrażliwą skóra dziecka. Odporne są na działanie kosmetyków, dzięki czemu zachowują swój kolor nawet przy codziennym użytkowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotelików kąpielowych, a także wanienek dla niemowląt i innych akcesoriów dla dzieci.