• Kategorie
  • Szukaj
  • 9-25 kg

 

Jeśli pierwszym naszym wyborem był fotelik w kategorii 0 lub 0+, po upływie niespełna roku staniemy przed kolejnym dylematem – jaki fotelik samochodowy wybrać dla naszego prawie już rocznego dziecka? Rodzicom, którzy poszukują akcesoriów stworzonych z myślą o konkretnej kategorii wiekowej, a w tym przypadku także wagowej, polecamy fotelik samochodowy 9-25 kg. Takie foteliki przeznaczone są dla dzieci między 9 miesiącem a 6 rokiem życia.

Bezpieczny fotelik 9-25 kg dla małych dzieci

Etap, w którym niemowlę musi być przewożone w pozycji leżącej, jest już za nami. Teraz naszym pasażerem będzie małe dziecko, ale już nie niemowlę. Mniej więcej od 9. miesiąca życia naszego szkraba powinniśmy przewozić w pozycji półleżącej lub siedzącej. Fotelik samochodowy 9-25 kg posiada funkcjonalności, które odpowiadają wszystkim potrzebom dzieci właśnie w tym przedziale wagowym. Jeśli więc szczególnie cenimy sobie rozwiązania jak najbardziej sprecyzowane, fotelik z grupy I/II będzie dla nas najlepszym wyborem.

Oprócz wielopunktowych pasów bezpieczeństwa, malucha podczas ewentualnych zdarzeń drogowych chronią także odpowiednio wyprofilowane ścianki boczne, które jednocześnie nie zasłaniają widoków naszemu dziecku, które zaciekawione jest otaczającym go światem. Systemy automatycznie naprężające pasy w razie szarpnięcia dopasowują siłę naprężenia pasów bezpieczeństwa do siły uderzenia.

Fotelik samochodowy 9-25 kg – intuicyjna obsługa i komfort podróży

Dla rodziców bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze. Ogromne znaczenie ma także komfort podczas podróży, jaki odczuwa dziecko w krótszych i dłuższych trasach. Odpowiednio wyprofilowane foteliki chronią dzieci nie tylko przed groźnymi urazami w razie wypadku, ale także przed wadami postawy, które powstają, gdy maluch zbyt długo lub zbyt często znajduje się w nieodpowiedniej pozycji. Wszystkie foteliki w asortymencie sklepu Mulan.pl przeszły atesty bezpieczeństwa, są także wyposażone w konieczne dla prawidłowego rozwoju maluszka rozwiązania, dzięki którym foteliki doskonale sprawdzają nawet na dalszych trasach.

Nie bez znaczenia jest także bezproblemowa, intuicyjna obsługa fotelika na każdym etapie jego eksploatacji. Producenci prześcigają się w systemach, które umożliwiają montaż i demontaż fotelików w dosłownie kilka chwil. Również obsługa fotelika 9-25 kg w trakcie podróży jest intuicyjna. Aby odwrócić fotelik w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy, wystarczy zwolnić odpowiednią blokadę, jedną ręką odwrócić fotelik i ponownie zablokować fotelik. Kieszonki boczne w fotelikach umożliwiają przechowywanie ulubionej zabawki dziecka czy opakowania nawilżanych chusteczek, które są na wyciągnięcie ręki.

Duży wybór fotelików samochodowych 9-25 kg

Ponadto producenci dbają o niebanalny design fotelików – rodzice maluchów znajdą taki fotelik 9-25 kg, który przede wszystkim będzie spełniał wszystkie normy bezpieczeństwa, ale także taki fotelik, który będzie pasował wielkością i wyglądem do samochodu. Również utrzymanie fotelików w czystości nie sprawia większych problemów. Zdecydowana większość fotelików posiada bowiem zdejmowane pokrycie, które można prać w pralce.

Jeśli z dzieckiem planujemy dłuższe podróże, warto zadbać o jeszcze większą wygodę. Częściowo bambusowe pokrycia skutecznie odprowadzają wilgoć, zapewniając cyrkulację powietrza, a właściwości termoaktywne bambusa idą w parze także z właściwościami antybakteryjnymi. Użycie bambusa do uszycia pokryć sprawiło, że w foteliku jeździ się jeszcze wygodniej.

Ergonomiczne foteliki z grupy I/II – wygodny fotelik 9-25 kg

Ergonomiczne kształty w fotelikach 9-25 możliwe są dzięki kilkustopniowej regulacji pochyłu oparcia, zarówno w pozycji przodem do kierunku jazdy, jak i przeciwnej. Regulowane oparcia i zagłówki, odpowiednio długie siedzenia, które dają stabilne oparcia dla nóżek dziecka, możliwość stosowania bazy ISOFIX lub montażu bezpośrednio do kanapy samochodowej to podstawowe funkcje, jakie zapewniają nam najlepsi producenci fotelików samochodowych.

Naszych stałym i nowym Klientom polecamy foteliki samochodowe 9-25 kg między innymi takich producentów jak Britax, Monte Carlo czy Avionaut – jeśli wahasz się pomiędzy kilkoma modelami, zadzwoń do nas lub napisz, a doradzimy i podpowiemy, który fotelik sprawdzi się w Twojej rodzinie najlepiej.

FOTELIK IBIZA GRAPHITE CARETERO
FOTELIK IBIZA GRAPHITE CARETERO
Produkt niedostępny