• Kategorie
  • Szukaj
  • Kołyski dla dzieci i niemowląt – kołyski dziecięce

Sen jest dla dziecka bardzo ważny. W trakcie snu maluchy rozwijają się najszybciej, jest on także niezbędny do regeneracji. Dlatego jednym z najważniejszych zadań rodziców jest zapewnienie dziecku jak najlepszych warunków do snu. Pomocne są w tym kołyski dla dzieci, które imitują ruchy, jakie maluch pamięta z brzucha mamy.

Kołyski dla dzieci od pierwszego dnia życia

Kołyska dziecięca jest jednym z najbardziej praktycznych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego. Doceniają ją przede wszystkim rodzice niespokojnych szkrabów, którym sen nie przychodzi z łatwością. Dzięki spokojnym ruchom maluchy szybciej się uspokajają, wyciszają i zasypiają. Pomocne w usypianiu dzieci są także Szumisie, które emitują dźwięki o odpowiedniej częstotliwości, jeszcze bardziej zbliżając warunki w pokoju do tych, które nasza pociecha kojarzy z bezpieczeństwem.

Drewniane kołyski dziecięce

W naszej ofercie znajdują się drewniane kołyski dla dzieci, obite materiałem mesh. Bardzo modna i minimalistyczna stylistyka wpisze się w niemal każdy wystrój wnętrza. Oferujemy również składane kołyski dziecięce, które mogę pełnić funkcję łóżeczek turystycznych. Szybki montaż, zabezpieczenia przed niepożądanym złożeniem się, niewielkie gabaryty i waga sprawiają, że są one funkcjonalnym meblem w wielu domach.

Przygotowujesz pokój dziecięcy? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą kołek dla dzieci!