• GO Colibro 9-36kg IsoFix fotelik samochodowy - Dove

Odbierz rabat % wpisz kod - MULAN

Brak towaru
339.99
Oblicz ratę

Rata 0% już od: / mc

Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Dostępność Brak

COLIBRO Go isofix 9-36 kg

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Uniwersalny fotelik w atrakcyjnej cenie!
 • System ISOFIX wraz z pasem TOP TETHER!
 • Płynne pochylenie oparcia!
 • 10 wysokości oparcia!
 • Pas TOP TETHER renomowanej marki FITWIZ®

 

Fotelik samochodowy GO ISOFIX marki COLIBRO przeznaczony jest dla dzieci od 9 do 36 kg (grupa I, II i III). Jest to propozycja dla tych z Państwa, którzy szukają uniwersalnego fotelika w atrakcyjnej cenie. GO wyposażony jest w system szybkiego montażu ISOFIX wraz z pasem TOP TETHER, dzięki czemu szybko i pewnie zamontujesz fotelik w samochodzie. System ISOFIX minimalizuje ryzyko niewłaściwego montażu fotelika, co często zdarza się w przypadku fotelików zabezpieczanych jedynie 3-punktowymi pasami bezwładnościowymi.

 

GO dla dzieci z grupy II i III (15 – 22 kg oraz 18 – 36 kg) można zamontować również bez użycia systemu ISOFIX za pomocą 3-punktowych samochodowych pasów bezpieczeństwa, co czyni go jeszcze bardziej uniwersalnym. Jak wszystkie foteliki marki COLIBRO model GO posiada homologację ECE R44/04 wydaną przez holenderski instytut RDW oraz dodatkowo potwierdzoną przez Tass International Siemens Business. Dzięki systemowi dystrybucji online bezpośrednio od producenta fotelik GO oferujemy Państwu w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

COLIBRO jest jedną z marek znanego i cenionego producenta z prawie 20 letnim doświadczeniem w produkcji artykułów dziecięcych. W naszym zespole pracują inżynierowie i projektanci z kilkunastoletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością zarówno obowiązujących norm jak i najnowszych trendów. Kupując produkt COLIBRO przez Internet dokonujesz zakupu bezpośrednio od producenta wraz ze wszystkimi płynącymi z tego korzyściami.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Marka COLIBRO to pewność bezpieczeństwa - każdy z naszych produktów przeszedł wszystkie wymagane testy, posiada każdy z wymaganych certyfikatów, zaś ich produkcją zajęły się renomowane fabryki zatrudniające profesjonalistów w branży produktów dla dzieci.

 

ECE R44/04 – Europejska norma bezpieczeństwa ECE R44/04 jest wymogiem niezbędnym do dopuszczenia fotelika samochodowego do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Każdy fotelik samochodowy marki COLIBRO posiada homologację ECE R44/04 wydaną przez akredytowany instytut badawczy w Polsce lub za granicą.

 

Model GO posiada świadectwo homologacji wydane przez holenderski instytut RDW oraz dodatkowo potwierdzoną przez Tass International Siemens Business. Norma ta obejmuje szereg testów, w tym test zderzeniowy czołowy, wykonywany przy prędkości 50 km/h, tylny przy prędkości 32 km/h oraz test obrotu samochodu o 360 stopni.

 

ISO 9001 – Wszystkie foteliki samochodowe marki COLIBRO wyprodukowane zostały w standardzie jakości ISO 9001.

 

9 – 36 KG

GO jest jednym z najbardziej uniwersalnych fotelików samochodowych na rynku. Dzięki niezwykle dużemu zakresowi regulacji wysokości i pochylenia fotelik GO będzie służył Twojemu dziecku na każdym etapie rozwoju przy jednoczesnych zachowaniu komfortu.

 

SYSTEM ISOFIX

Fotelik GO posiada system szybkiego montażu ISOFIX. System ten nie tylko ułatwia montaż fotelika w samochodzie, minimalizując ryzyko nieprawidłowego montażu, ale również zapewnia większe bezpieczeństwo w przypadku nagłego hamowania lub kolizji drogowej.

 

Sprawdź, czy Twój samochód wyposażony jest w elementy systemu ISOFIX. Jeśli tak, to jedyny słuszny wybór stanowić będą foteliki wyposażone właśnie w ten system. Badania wykazują, że najczęstszym powodem obrażeń dziecka podczas wypadków jest nieprawidłowy montaż fotelika w samochodzie. Dzięki systemowi ISOFIX ryzyko nieprawidłowego montażu jest zminimalizowane.

 

TOP TETHER

Fotelik GO posiada pas TOP TETHER renomowanej marki FITWIZ®, czyli górny pas mocujący, który stanowi trzeci punkt zamocowania w połączeniu z łącznikami systemu ISOFIX.

 

Mocujemy go do punktu kotwiczenia w tylnej części samochodu, który zazwyczaj znajduje się w tylnej części oparcia lub w przestrzeni bagażowej. Prawidłowo zapięty pas TOP TETHER dodatkowo stabilizuje górną część fotelika, co ma kluczowe znaczenie zwłaszcza w przypadku zderzeń czołowych.

 

PŁYNNE POCHYLENIE OPARCIA

Dzięki możliwości płynnego pochylenia oparcia Twoje dziecko zawsze będzie podróżować w optymalnej pozycji. Większość fotelików na rynku albo w ogóle nie posiada możliwości pochylenia albo jest to pochylenie stopniowe. Płynna regulacja fotelika GO umożliwia optymalne dopasowanie oparcia do kształtu każdego siedzenia w samochodzie, co ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa w przypadku kolizji drogowej.

 

10 WYSOKOŚCI OPARCIA

Fotelik GO posiada aż 10 pozycji regulacji wysokości oparcia. Zakres regulacji wynosi 17 cm, dzięki czemu w foteliku można przewozić dzieci o wadze od 9 do 36 kg.

 

ZINTEGROWANA REGULACJA PASÓW

Regulacja wysokości pasów naramiennych jest zintegrowana z regulacją wysokości zagłówka, dzięki czemu łatwo i bezpiecznie dopasujesz pasy do wzrostu dziecka. Regulacji dokonasz jedną ręką.

 

ERGONOMICZNA WKŁADKA REDUKCYJNA

GO posiada specjalną wkładkę redukcyjną zmniejszającą kąt między siedziskiem a oparciem. Zabezpiecza ona odcinek lędźwiowy kręgosłupa dziecka.

 

ELEMENTY ZESTAWU - CO KUPUJESZ?

Fotelik samochodowy Go z certyfikatem Tass International Siemens Business

 

FUNKCJE

 • Fotelik samochodowy dla dzieci z grupy I, II, III (od 9 do 36 kg),
 • system szybkiego montażu ISOFIX,
 • pas TOP TETHER,
 • możliwość montażu bez systemu ISOFIX dla dzieci z grupy II i II (od 15 do 36 kg)
 • osprzęt renomowanej marki FITWIZ® (klamry, przelotki, pas TOP TETHER),
 • system płynnej regulacji pochylenia oparcia,
 • 10 pozycji wysokości zagłówka,
 • regulacja wysokości pasów zintegrowana z regulacja zagłówka,
 • ergonomiczna wkładka redukcyjna,
 • oddychająca tkanina zapobiegająca odparzeniom,
 • łatwy demontaż tapicerki.

 

DANE TECHNICZNE

 • Marka: Colibro
 • Model: Go
 • Kolor: Onyx
 • Przeznaczenie: grupa I, II, III (9 – 36 kg)
 • Wymiary (długość/szerokość/wysokość): 49 cm / 47 cm / od 59 do 77 cm
 • Waga: 6,8 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia