• PHILIPS AVENT BUTELKA CLASIC PLUS PP 125ML 2SZT.

Odbierz rabat % wpisz kod - MULAN

Brak towaru
53.00
Oblicz ratę

od 300 zł do 20 000 zł

Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Dostępność Brak
EAN 8710103695561
SCF560/27  
2 sztuki w zestawie 
 
Klinicznie potwierdzone rzadsze występowanie kolki i dyskomfortu* 
Nasza uznana seria Classic + została ulepszona, tak aby karmienie było jeszcze przyjemniejsze. Smoczek jest wyposażony w system antykolkowy o klinicznie potwierdzonym działaniu, a butelka jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu i montażu 
 
Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie 
Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę do karmienia można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka.  
 
System antykolkowy o potwierdzonej skuteczności* 
W przeciwieństwie do innych butelek dla niemowląt nasze butelki są wyposażone w smoczki ze zintegrowanym systemem antykolkowym o klinicznie potwierdzonym działaniu, co ułatwia poprawne złożenie butelki. Gdy karmisz dziecko, wyjątkowy zaworek smoczka otwiera się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki zamiast do brzuszka dziecka.  
 
Zgodność z produktami Philips Avent 
Nowa butelka Classic + ma zaledwie cztery części, dzięki czemu jej złożenie jest dziecinnie proste.  
 
Szeroka szyjka i zaledwie kilka części - łatwe czyszczenie 
Naszą butelkę można w prosty sposób szybko i dokładnie wyczyścić - ma szeroką szyjkę i zaokrąglone brzegi oraz składa się z zaledwie czterech części. Możesz mieć pewność, że butelka Twojego dziecka jest naprawdę czysta.  
 
Stan rozdrażnienia występuje rzadziej, zwłaszcza w nocy 
Sen i jedzenie są niezbędne dla zdrowia i szczęścia Twojego dziecka. Wyniki badań przeprowadzonych na próbie losowej dowiodły, że butelka Philips Avent Classic + skraca stan rozdrażnienia o około 28 minut na dobę w porównaniu ze zwykłą butelką (46 min w porównaniu do 74 min, p = 0,05). Jest to szczególnie widoczne w nocy.*  
 
Szczelność zapewnia przyjemne karmienie 
Nową butelkę Classic + zaprojektowano tak, aby nie przeciekała w trakcie karmienia, dzięki czemu karmienie staje się prawdziwą przyjemnością. 
 
Dostępne są smoczki o różnych stopniach wypływu. 
Smoczki z serii Philips Avent Classic + oferują różne stopnie wypływu, aby zaspokoić rosnące potrzeby Twojego dziecka. Pamiętaj, że oznaczenia wieku mają charakter orientacyjny, ponieważ dzieci rozwijają się w różnym tempie. Wszystkie smoczki są dostępne w zestawach po dwie sztuki: dla noworodków oraz z małą, średnią, dużą i regulowaną prędkością wypływu. 
 
Bez bisfenolu A 
Butelka do karmienia Philips Avent Classic + została wykonana z materiału niezawierającego bisfenolu A* (polipropylenu), zgodnie z dyrektywą Unii  
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia