• PROMO Mata podłogowa 16 elementów Magic Set beżowa MFK-044-3

Brak towaru
350.00
Oblicz ratę

Rata 0% już od: / mc

Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu skontaktuj się z nami
Dostępność Brak
EAN 8594201042331
Mata do trenowania nie tylko ciała, ale także umysłu. Pozwala dziecku zaangażować obie półkule mózgowe i jednocześnie dobrze się bawić oraz uczyć stron prawa, lewa.

Zestaw zawiera: - 4 maty prawa rączka - 4 maty lewa rączka - 4 maty prawa stópka - 4 maty lewa stópka wymiar jedej maty ok.30x30 cm Ćwiczenia rozwijające orientacje własnego ciała i kształtujące lateralizacje to nic innego jak usprawnienie orientacji przestrzennej u naszych milusińskich. O kształtowanie orientacji przestrzennej należy zadbać przygotowując dziecko do szkoły. Maluch poznaje przestrzeń poprzez własny ruch obserwując go, odczuwając i nazywając słowami. Puzzle dają możliwość organizacji przeróżnych zabaw dla dziecka w zależności od wieku i etapu rozwoju.

Są świetną propozycją zabawy ruchowej, którą można bawić się w domu i na dworze, w pojedynkę z rodzicem i w grupie rówieśników. Dzieci rozwijają zdolności w wyznaczaniu kierunków w przestrzeni poprzez czynne używanie prawej, lewej dłoni i stóp na przemian, przez co kształtują orientację kierunkową. Nabycie umiejętności różnicowania stron lewej prawej to jedno z większych wyzwań jakie stoi przed każdym dzieckiem. Ćwiczenia na macie pozwolą „ chwycić byka za rogi" i oswoić się z tematem. Ten zestaw zapewnia wszechstronny rozwój i wspaniałą zabawę angażując i ćwicząc obie półkule mózgowe.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia