• BASTIAAN ONE i-Size Obrotowy fotelik samochodowy 0-36 kg Isofix - Green Olive

649.99
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę

Rata 0% już od: / mc

Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu skontaktuj się z nami
Dostępność Na zamówienie
EAN 5903771707695

lionelo Bastiaan One i-Size to fotelik zgodny z najnowszą, rygorystyczną homologacją R129. Jest to model 4w1, dedykowany dzieciom w przedziale wzrostowym 40-150 cm. Fotelik przeznaczony jest do montażu zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy za pomocą systemu ISOFIX oraz pasa TopTether. Bastiaan One i-Size został wyposażony w bazę obrotową 360° EasyTurn, która ułatwia codzienne korzystanie z fotelika. O bezpieczeństwo dziecka dba regulowany zagłówek z pianką Memory Foam, która skutecznie pochłania wszelkie przeciążenia. Fotelik rośnie razem z dzieckiem, dostosowując się do jego zmieniających się potrzeb. 4-stopniowa regulacja pochylenia oparcia – zarówno w ustawieniu przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy – zapewnia dziecku wygodę nawet podczas najdłuższych podróży.

 

· Zgodny z rygorystyczną homologacją i-Size

· Zakres wzrostowy: 40-150 cm

· Baza obrotowa 360° EasyTurn

· Montaż przodem i tyłem do kierunku jazdy (RWF i FWF)

· 4-stopniowa regulacja pochylenia oparcia w ustawieniu przodem i tyłem do kierunku jazdy

· Fotelik 4w1

· Montaż za pomocą systemu ISOFIX i pasa TopTether

· Wskaźnik prawidłowej instalacji na złączach ISOFIX i pasie TopTether

· Zagłówek wzmocniony pianką Memory Foam

· Zaawansowana ochrona boczna

· Baza wzmocniona włóknem szklanym

· 13-stopniowa regulacja zagłówka

· Szerokie siedzisko pokryte pianką EPE

· Wkładka redukcyjna w systemie DriSeat dla mniejszych dzieci

· Napinanie pasów poprzez jedno pociągniecie ręką

· Antypoślizgowe nakładki na pasy

 

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Bastiaan One i-Size jest zgodny z rygorystyczną homologacją R129, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zagłówek fotelika został wzmocniony pianką Memory Foam, która doskonale pochłania przeciążenia. Zaawansowana ochrona boczna oraz baza wzmocniona włóknem szklanym gwarantują najwyższą wytrzymałość. Fotelik pozwala na przewożenie maluszka tyłem do kierunku jazdy – nawet do osiągnięcia 105 cm – który uchodzi za najbezpieczniejszy sposób mocowania fotelika.

 

Łatwy montaż

Fotelik przeznaczony jest do montażu za pomocą systemu ISOFIX i pasa Top Tether, a w przypadku najstarszych dzieci – samochodowych pasów bezpieczeństwa. Bastiaan One i-Size to model 4w1, który rośnie razem z dzieckiem, dzięki czemu pozwala na przewożenie zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. O prawidłowy montaż dbają specjalne wskaźniki znajdujące się na złączach ISOFIX oraz pasie TopTether, które za pomocą zmiany koloru – z czerwonego na zielony – informują użytkownika o poprawnym wpięciu fotelika.

 

Fotelik 4w1

Bastiaan One i-Size wyróżnia się przede wszystkim szerokim zakresem wzrostowym – od 40 do 150 cm, dzięki czemu wystarczy na cały okres korzystania z fotelika. 13-stopniowa regulacja zagłówka pozwala na dopasowanie wysokości do wzrostu malucha, a szerokie siedzisko zapewnia mu

odpowiednią ilość miejsca. W trosce o najmniejszych użytkowników zadbaliśmy również o obecność wkładki redukcyjnej.

 

Komfort dla rodzica

Obrotowa baza 360° EasyTurn ułatwia codzienne korzystanie z fotelika – z jej pomocą rodzic może swobodnie wyciągnąć lub ułożyć maluszka, chroniąc jednocześnie swój kręgosłup przed nadwyrężeniem. Ponadto regulacja wysokości zagłówka jest zintegrowana z wysokością pasów. Sam mechanizm pasów wewnętrznych umożliwia ich napięcie poprzez pociągnięcie jedną ręką.

 

Wygoda dla dziecka

Siedzisko fotelika zostało pokryte pianką EPE dla zapewnienia maluszkowi wygody nawet podczas najdłuższych podróży. Bastiaan One i-Size posiada również wkładkę Dri-Seat, która dba o odpowiednią wentylację. Natomiast 4-stopniowa regulacja pochylenia oparcia – zarówno w montażu przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy – p

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia