• BRITAX & ROMER FOTELIK MAX-WAY PLUS (cosmos black)

Rabat 5% kod: BONUS

1399.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 2-7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier GLS za pobraniem COD 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Przesyłka za granicę 99
Dostępność Średnia

Darmowa dostawa od 500 zł

logo.png    

FOTELIK MAX-WAY PLUS FIRMY BRITAX & ROMER Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black.jpg
/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_3.jpg
/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_4.jpg

MAX-WAY PLUS

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_5.jpg

MAX-WAY PLUS pozwala na podróżowanie tyłem do kierunku jazdy dzieciom o wadze od 9 do 25 kg – to najbezpieczniejszy sposób podróżowania. Dodatkowo, fotelik został wyposażony w zaawansowaną ochronę przed uderzeniem bocznym (SICT). Aby skorzystać z tej ochrony, wystarczy wyregulować i dostosować SICT z boku fotelika samochodowego najbliżej drzwi. Wiele pozycji nachylenia i regulowane pasy bezpieczeństwa pozwalają na dostosowanie fotelika do zmieniających się potrzeb Twojego rosnącego dziecka, a szerszy zagłówek i miękkie obicie zapewniają wygodę i komfort przez cały czas. To wszystko mieści się w kompaktowej powłoce, dając więcej miejsca innym pasażerom. 

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_6.jpg

ZALETY

Zwrot tyłem do kierunku jazdy zapewnia bezpieczną podróż!
  

Zainstalowany tyłem do kierunku jazdy fotelik MAX-WAY PLUS jest odpowiedni dla dzieci o wadze od 9 do 25 kg i zapewnia dodatkową ochronę od około 9. miesiąca nawet do 6. roku życia. W przypadku kolizji z przodu MAX-WAY PLUS zapewnia oparcie, kiedy siła uderzenia dociska dziecko do wnętrza fotelika, sprawiając, że jest ono lepiej chronione niż w przypadku fotelika zwróconego przodem do kierunku jazdy. W rezultacie szyja i głowa są mniej obciążone, co zmniejsza prawdopodobieństwo kontuzji.

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_7.jpg

Zwiększona ochrona przed kolizją boczną

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_8.jpg

Zadbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka, dlatego MAX-WAY PLUS został wyposażony w technologię SICT, która wzmacnia ochronę w przypadku zderzeń bocznych. Dzięki głębokim, miękkim skrzydłom i technologii SICT Twoje dziecko jest chronione od bioder po głowę na wypadek bocznej kolizji. Zapewnij dziecku wygodę i bezpieczeństwo, by spokojnie cieszyć się podróżą.


/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_9.jpg
/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_10.jpg

MONTAŻ

Przymocowany pasami bezpieczeństwa z nogą podpierającą i dolnymi pasami mocującymi.

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_11.jpg

CECHY PRODUKTU

Umieszczenie tyłem do kierunku jazdy.
Wożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy zapewnia najlepszą ochronę w przypadku uderzenia czołowego- najczęstrzego rodzaju kolizji, do jakich dochodzi na drogach. Podczas kolizji czołowej z fotelikiem skierowanym tyłem do kierunku jazdy siły uderzenia skupione są na tyle fotelika, podczas gdy pozostała energia rozprowadzana jest równomiernie w obszarach głowy, szyi i górnych partii ciała. Podczas używania fotelika zwróconego przodem do kierunku jazdy energia uderzenia rozprowadzana jest w różnych obszarach struktury fotelika i jego mocowania, co potencjalnie może sprawić, że więcej energii skupi się na ciele dziecka.Rekomendujemy podróżowanie z dziećmi w fotelikach umieszczonych tyłem do kierunku jazdy, tak długo jak to możliwe.

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_12.jpg

Zaawansowana ochrona w przypadku zderzeń bocznych- SICT.
Technologia SICT daje dziecku wzmożoną ochronę w przypadku uderzeń bocznych. Redukuje ona siły uderzenia poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu a fotelikiem i pochłonięcie energii, zanim ta dotrze do dziecka. Aby skorzystać z tej ochrony, wystarczy wyregulować poduszkę SICT z boku fotelika samochodowego najbliżej drzwi.

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_13.jpg

Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne fotelika działają jak ochronny kokon, absorbując siłę zderzenia bocznego i zmniejszając ryzyko obrażeń dziecka.

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_14.jpg

5-punktowe pasy bezpieczeństwa dają dziecku podróżującemu w foteliku najlepszą ochronę. Jest ono przypięte pewnie wewnątrz chroniącej je obudowy fotelika.W przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami.Dzięki temu dziecko jest chronione z każdej strony.

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_15.jpg

Zarówno wyściełany zagłówek jak i pasy można z łatwością regulować jedną ręką, dopasowując je do wzrostu dziecka. zanim przypniesz swoje dziecko pasami, upewnij się, że zagłówek jest we właściwej pozycji- tuż ponad ramionami dziecka.

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_16.jpg

Wygoda Twojego dziecka podczas podróży jest bardzo ważna, dlatego fotelik zaprojektowany został tak, by umożliwić mu wiele pozycji nachylenia. Możesz więc łatwo regulować nachylenie tak, by Twoje dziecko mogło podróżować wygodnie i komfortowo.

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_17.jpg

Dzieci potrafią nabałaganić podczas podróży- wylane picie, okruchy po jedzeniu i nie rzadko skutki choroby lokomocyjnej na foteliku dają o sobie znać. Dlatego też obicie fotelika nadaje się do prania w pralce.  Można je łatwo zdjąć bez usuwania pasów. Czystość i ład wrócą w mgnieniu oka.

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_18.jpg

SPECYFIKACJA

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_19.jpg
/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_20.jpg

Waga: 7,0 kg

/upload/mulan/images/BRITAX-ROMER-FOTELIK-MAX-WAY-PLUS-cosmos-black_21.jpg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Produkty podobne
  • Ostatnio oglądane produkty

WYBRANE DLA CIEBIE Może spodoba Ci się...