• CITY ELITE 2 Baby Jogger wielofunkcyjny - wersja spacerowa GRANITE

Odbierz rabat % wpisz kod - MULAN

Brak towaru
2999.00
Oblicz ratę

Rata 0% już od: / mc

Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Dostępność Brak
EAN 047406169870

City Elite 2 - funkcjonalność w ekskluzywnym wydaniu!

Nowa odsłona kultowego modelu City Elite dysponuje niezrównanym połączeniem klasycznego wyrafinowania, wzornictwa , dynamiki i techniki. Elegancka linia ramy, wsparta najnowszą technologią, gwarantuje bezpieczeństwo oraz możliwość przewożenia dziecka znacznie dłużej, bo do osiągnięcia przez nie wagi 22 kg – do ok. 4 roku życia. Obszerne i wygodne siedzisko, rozkładane niemal do pozycji leżącej wraz z regulowanym podnóżkiem i z obszerną, wentylowaną budką zapewniają komfortowe warunki podczas każdej podróży. Sportowy charakter wózka oraz praktyczne rozwiązania akcentują detale jak hamulec ręczny, łatwe składanie za pomocą jednego pociągnięcia czy regulowana wysokość rączki. Możliwość montażu gondoli oraz fotelika z grupy 0+ umożliwia korzystanie z wózka już od chwili narodzin aż do 4 roku. Nowoczesne rzemiosło wraz z funkcjonalnymi rozwiązaniami zapewniają wszechstronność, a dopracowane detale nieskrępowaną radość z jazdy.

Dłuższe podróże... aż do 4 roku ( do 22 kg wagi dziecka).

Nowa konstrukcja jest zgodna z wymogami nowej normy PN-EN 1888-2:2019 -02 w zakresie dopuszczalnej wagi dziecka, umożliwiając przewożenie good urodzenia do osiągnięcia przez nie wagi aż 22 kg, czyli do ok. 4 roku życia.

Budka
Duża, wielopozycyjna budka z dwoma okienkami osłoniętymi klapką z magnesem, dzięki czemu możliwe jest bezszelestne sprawdzenie, czy maluch jeszcze drzemie. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z ochroną przeciwsłoneczną UV50+ oraz otworami wentylacyjnymi.

Koła
Terenowe, wiecznie pompowane, łatwo zdejmowane koła z łożyskami kulkowymi o średnicy 30,5 cm. Amortyzowane koło przednie z możliwością blokady pozwala na pełną kontrolę jazdy bez względu na rodzaj podłoża.

Siedzisko
Wentylowane, regulowane, usztywnione siedzisko rozkładane do pozycji leżącej z regulowanym podnóżkiem.

Rączka i hamulec
Regulowana wysokość rączki jest dogodnym rozwiązaniem zwłaszcza dla rodziców o wysokim wzroście. Hamulec ręczny pozwala na szybką kontrolę jazdy.

Regulowany podnóżek
Regulowany podnóżek zapewnia wsparcie i swobodne ułożenie nóżek dziecka tak podczas spaceru, jak i podczas drzemki.

System składania
Unikalny system składania - patent BABY JOGGER umożliwia złożenie wózka jednym, prostym ruchem pociągnięcia za pasek. Automatyczna blokada wózka po złożeniu umożliwia jego bezpieczne przenoszenie i przechowywanie.

Od URODZENIA - Travel System
Za pomocą adapterów, umożliwiających wpięcie na ramę wózka gondoli Baby Jogger oraz fotelika z grupy 0+, wózek City Elite 2 jest wózkiem wielofunkcyjnym, przeznaczonym dla dzieci od urodzenia.
(*adaptery, gondola oraz fotelik z grupy 0+ - do nabycia oddzielnie)

Dodatkowe informacje
Wiek -- od ur. do ok. 4 lat ( do 22 kg)
Przeznaczenie -- Wielofunkcyjne - opcja 3w1 od narodzin
Max waga -- do 22 kg / norma PN-EN 1888-2:2019 -02
Travel System z fotelikiem 0+ -- Tak. Adaptery - dostępne osobno
Opcja wózka od urodzenia -- Tak. Z gondolą City Elite 2
Wymiary wózka złożonego -- 82x 67,5x 36 cm
Wymiary wózka rozłożonego -- 111,8 x 67,5x 115,2 cm
Waga wózka -- 11,7 kg
Średnica kół -- 30,5 cm
Koła -- Terenowe
Amortyzacja -- Na wszystkich kołachNie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia