• Producent - Baby Jogger

Aktywni rodzice po tym, gdy w ich domu pojawi się małe dziecko, stają przed poważnym dylematem. Z jednej strony nie chcą opuszczać zdrowych i dających energię treningów, a z drugiej – trudniej jest biegać z klasycznym wózkiem dziecięcym i dzieckiem w środku. Pogodzenie tych dwóch argumentów wydawało się niemożliwe aż do momentu, gdy swoją ofertę przedstawiła marka Baby Jogger, którą oferuje również nasz sklep dla dzieci.

Marka Baby Jogger w 1984 roku stworzyła swój pierwszy wózek do biegania, zaś dwa lata później – wózek przystosowany do potrzeb rodziców bliźniąt. W 2006 roku oferta wzbogacona została przez specjalne przyczepki do rowerów, które dają szansę na jeszcze więcej aktywności rodziców i dzieci, z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa oraz wygody każdego treningu. Dziś marka ta jest jedną z najbardziej znanych, jeśli chodzi o wytwarzanie bezpiecznych i wygodnych wózków przeznaczonych dla tych rodziców, którzy nie wyobrażają sobie przerywania biegania tylko z powodu posiadania dzieci.

Firma Baby Jogger może pochwalić się jednymi z najbardziej pomysłowych ram do wózków dziecięcych. Marka oferuje kilkanaście ciekawych rozwiązań, jeśli chodzi o zamocowanie zarówno głębokiej gondoli dla noworodka, jak również wózka spacerowego dla nieco starszego dziecka. Wygodna, składana konstrukcja wózków połączona z komfortowymi uchwytami, amortyzowanymi kołami oraz bezpiecznym wnętrzem pozwala rodzicom zarówno na aktywne bieganie z dzieckiem w wózku, jak również przewożenie złożonej konstrukcji w samochodzie bez zajmowania dużej ilości miejsca. Specjalistyczne adaptery dają możliwość doczepienia do ram specjalnych, bezpiecznych i certyfikowanych fotelików samochodowych, dzięki czemu wózki są wygodne oraz wielofunkcyjne. Prócz samych, wygodnych dla dzieci i praktycznych dla rodziców wózków marka Baby Jogger posiada również szeroką ofertę dodatkowych akcesoriów. Sprawią one, że aktywność z dzieckiem w wózku jest nie tylko przyjemna, ale również bardzo wygodna dla samego potomka, który chroniony jest m.in. przed wiatrem, opadami czy owadami.
  • Parametry

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać