• CORGI BabySafe fotelik samochodowy 9-36kg - czarny

Rabat 10% kod: MULAN

999.00 -10% 899.10
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu skontaktuj się z nami
Dostępność Na zamówienie
BabySafe Corgi Fotelik Samochodowy 9-36 kg

Baby Safe Corgi jest fotelikiem przeznaczonym dla dzieci w przedziale wagowym 9-36 kilogramów. Oznacza to w praktyce, że decydując się na Corgi, macie z głowy szukanie fotelika dla swojej pociechy. Jednocześnie z tym fotelikiem możesz mieć pewność, że twoja pociecha podróżuje bezpiecznie i wygodnie.

Fotelik BabySafe Corgi montowany jest w samochodzie:

- W grupie 1: za pomocą złączy Isofix i pasa stabilizującego TopTether. Zarówno złącza Isofix, jak i pas górny posiadają wskaźniki właściwego montażu; o poprawnym zainstalowaniu fotelika poinformuje cię zielony kolor wskaźników. Nie ma możliwości zamontowania fotelika Corgi za pomocą pasów samochodowych w grupie 1.

- W grupach 2 i 3: przy pomocy Isofix z TopTether (patrz wyżej) lub za pomocą trzypunktowego pasa samochodowego. Szczegółowe wskazówki dotyczące montażu umieszczone są w formie graficznej na obudowie fotelika oraz w instrukcji obsługi dołączonej do fotelika. Fotelika BabySafe Corgi nie należy instalować przy użyciu pasa innego niż trzypunktowy.

Najlepsze rozwiązania zawsze podkradamy naturze, dlatego skorupa fotelika BabySafe Corgi kryje w swoim wnętrzu strukturę plastra miodu. Co to daje? Pozwala to fotelikowi lepiej absorbować energię w razie wypadku, przez co ,,bierze na siebie'' wszystko, co mogłoby zagrażać twojemu maluchowi.

BabySafe Corgi posiada trzy pozycje pochylenia fotelika (w grupie 1), co umożliwi maluszkowi wygodną drzemkę podczas podróży. Do zmiany pozycji fotelika służy wygodny przycisk umieszczony z przodu, pod siedziskiem. Fotelik przesuwa się łatwo, dzięki czemu z łatwością przestawisz go za pomocą jednej ręki, bez budzenia śpiącego szkraba. W grupach 2 i 3 fotelik musi być zawsze ustawiony w pozycji pionowej, oznaczonej na wskaźniku z boku fotelika numerem 1.

Siedzące w foteliku BabySafe Corgi dziecko jest zabezpieczone nie tylko z przodu (pasami) i z tyłu (oparciem), lecz również z boków. Siedzisko fotelika Corgi pozwala malcowi usiąść głęboko, a całość dopełniają obszerne osłony boczne. Wszystko to sprawia, że nawet w przypadku uderzenia w bok samochodu, szkrab nie ma możliwości wysunąć się z fotelika w niekontrolowany sposób.

Zapięte pasy bezpieczeństwa są podstawą podstaw podczas jazdy samochodem. W foteliku BabySafe Corgi (w grupie 1 czyli 9-18 kilogramów), dziecko przypięte jest pięciopunktowymi pasami fotelika. Długość uprzęży wyregulujesz jedną ręką przy pomocy paska umieszczonego poniżej nóżek malucha. Pasy spina wygodna w obsłudze klamra. Zarówno na zapięciu, jak i na ramionach malca znajdują się miękkie osłonki, które poprawiają komfort podróżowania małego pasażera.

W grupie 2/3 należy zdemontować pasy fotelika. W obudowie znajdują się miejsca dedykowane do ich przechowywania. Od tej pory twojego maluszka będą zabezpieczać trzypunktowe pasy samochodowe. Miejsca, przez które należy przeprowadzić pas samochodowy, zostały wyraźnie zaznaczone na obudowie fotelika.  

  ss
Corgi

Test C-NCAP

Corgi wyznacza nowy standard bezpieczeństwa dla fotelików samochodowych. Poza badaniami homologacyjnymi przechodzi testy zderzeniowe przy prędkości 64 km/h (to aż 15 km/h więcej od wymagań europejskiej normy ECE). Podczas testów fotelik zamontowany jest w aucie, a badanie obejmuje:
- zderzenie czołowe 100% oraz 40%
- zderzenie boczne
- uderzenie w tył pojazdu

Corgi

Nowoczesna konstrukcja

Testy potwierdzają najwyższy poziom bezpieczeństwa dziecka w foteliku. Zapewnia go wytrzymała, a zarazem absorbująca energię skorupa wykonana z materiału o strukturze plastra miodu. „Kubełkowa” konstrukcja fotela zapewniające doskonałe dopasowanie do pasażera oraz doskonałe mocowanie za pomocą systemu ISOFIX.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Produkty podobne
  • Ostatnio oglądane produkty

WYBRANE DLA CIEBIE Może spodoba Ci się...