• MIMI MoMi Kask dziecięcy ochronny 47-58 cm - różowy

W magazynie wysyłka 24h
69.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 1 szt.
EAN 5900495890306

W każdym momencie i w każdych okolicznościach bezpieczeństwo Twojego dziecka to priorytet MoMi.

Dla Ciebie też jest to najważniejsze, prawda?

Nie zapominaj więc o tym, by w trakcie szaleństw na rowerze, hulajnodze czy wrotkach Twoja Pociecha zawsze miała na głowie kask!

By dbać o Twoje dziecko wprowadziliśmy do oferty MoMi MIMI  - kask pełen zalet.

Cechy:

 • Skorupa ABS cechująca się dużą twardością, odpornością na zarysowania i uderzenia.
 • Wewnętrzna skorupa EPS o wysokiej gęstości, bardzo odporna na uderzenia.
 • Piankowe wyściółki wewnątrz kasku zapewniające dodatkową ochronę i komfort.
 • System regulacji obwodu głowy, od 47 – 58 cm.
 • Regulowane paski pod brodą.
 • 11 otworów wentylacyjnych.
 • Możliwość ozdabiania kasku pisakiem

Zgodny z europejską normą EN-71.

Jak wybrać odpowiedni kask?

Bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas zabawy jest bardzo ważne. Oczywiście, że wypadki zdarzają się każdemu Maluchowi, ale chcemy zminimalizować ich skutki i ryzyko uszkodzenia ciała. Dlatego też nie pytaj czy warto nosić kask, a dlaczego warto? Podpowiadam też, jak wybrać najlepszy:

 1. Kask powinien dokładnie przylegać do głowy. Zmierz obwód głowy dziecka i dopasuj odpowiedni rozmiar. Twoje dziecko rośnie i jego potrzeby zmieniają się z miesiąca na miesiąc, wybierz więc praktyczny kask z regulacją obwodu. Zakres dostosowania w MoMi MIMI to aż od 47 do 58 cm.
 2. Sprawdź czy kask jest lekki, to zapewni Twojemu dziecku wygodę i sprawi, że z przyjemnością będzie go nosić. MoMi MIMI posiada wysokogatunkową  skorupę ABS i EPS, zapewniającą pełne bezpieczeństwo podczas jazdy.
 3. Zwróć uwagę na zgodność z normami i certyfikatami. Kask MoMi MIMI zgodny jest z europejską normą EN-71
 4. Kask powinien posiadać otwory wentylacyjne, które zapewnią cyrkulację powietrza. MoMi MIMI ma ich aż 11!

Jak założyć kask?

Pamiętaj o tym, że nawet najlepszy jakościowo kask nie uchroni Twojego dziecka przed upadkiem, jeśli jest źle założony. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak poprawnie założyć kask.

·       Kask należy założyć na czoło, mniej więcej poziomo. Następnie pokrętłem regulacyjnym dostosować do rozmiaru głowy.

·       Równie ważna jest regulacja pasków po bokach. Ważne jest to, by dwa paski spotykały się pod uchem i były naciągnięte. Dokładnie naciągnięte muszą być także paski pod szyją.

Kask na czole, paski naciągnięte, klamra zapięta i w drogę!

Co sprawia, że kask MoMi MIMI jest wyjątkowy?

MoMi MIMI jest doskonałym wyborem nie tylko ze względu na jego wysokie walory ochronne, ale też możliwość rozwijania umiejętności plastycznych Twojego dziecka! Jak to możliwe?!

 • Każdy kask MoMi MIMI stanie się niepowtarzalnym dziełem, gdy Twoje dziecko ozdobi go własnymi  rysunkami.  Może po nim pisać kredkami, pisakami i bez obawy, gdy znudzi się Jemu wzór można bez problemu zmyć go i stworzyć nowy design! 
 • Nie wszystkie dzieci są miłośnikami kasków i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Zadbałam więc o to, by MoMi MIMI był atrakcyjny wizualnie i super wygodny! Jest też  lekkiprzewiewny, a do tego posiada dodatkowe piankowe wyściółki zapewniające dodatkową ochronę i komfort.

 MoMi MIMI posiada aż 11 otworów wentylacyjnych, które zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza i dadzą Ci pewność, że nawet w upalne dni głowa Twojego dziecka nie spoci się nadmiernie.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka zależy od Ciebie! Wkładajcie więc MoMi MIMI na głowy i w drogę!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.