• PEBBLE+ Plus Maxi-Cosi i-Size do 75cm fotelik samochodowy 0-13kg Quinny-Design - Blush

Rabat 10% kod: MULAN

Baza
Brak towaru
999.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu ***
Cena przesyłki 0
Kurier GLS za pobraniem COD 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS 0
Odbiór osobisty 0
Przesyłka za granicę 99
Dostępność Brak
EAN 8712930109105

Odkryj fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble Plus, który oferuje Twojemu dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz dodatkowy komfort w podróży. Fotelik Pebble Plus spełnia standardy najnowszej regulacji i-Size (R-129). Znajdująca się na wyposażeniu fotelika wkładka dla niemowlaka zapewnia lepszą pozycję leżącą dla Twojego nowonarodzonego dziecka. Jeżeli Twój maluszek podrośnie ochrona boczna znajdująca sie w bocznych zagłówkach fotelik przejmie siłę uderzenia zapewniając bezpieczeństwo i komfort w przypadku kolizji drogowej. Używaj fotelika razem z bazą  z zastosowaniem najbezpieczniejszej instalacji z systemem ISOFIX, który zapewnia dodatkowo bardzo szybki montaż fotelika na bazie.

BAZA Isofix dostępna za dopłatą 

Dlaczego powinienem wybrać ten produkt?

 • W połączeniu z bazą oraz fotelikiem Pearl Pro podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do około 4 roku życia dziecka
 • Udoskonalone standardy bezpieczeństwa zapewniają ochronę głowy i szyi
 • image
  image
  Wkładka dla noworodka zapewnia lepsze dopasowanie i ułożenie nowordka w foteliku
 • image
  image
  Materiał absorbujący uderzenia w bocznych zagłówkach zapewnia bezpieczeństwo przy uderzeniach bocznych oraz dodatkowy komfort w podróży

Cechy produktu

 • Łatwy w użyciu

  • Szybki i łatwy montaż w samochodzie w połączeniu z bazą montowaną za pomocą systemu ISOFIX
  • Innowacyjny system szelek zapewnia utrzymywanie ich w pozycji otwartej podczas umieszczania dziecka w foteliku
  • Łatwy do demontażu z wózków Maxi-Cosi lub Quinny - można to zrobić jedną ręką
  • Łatwa regulacja szelek bezpieczeństwa z tyłu fotelika
  • Kompatybilny ze wszystkimi wózkami Maxi-Cosi, Quinny oraz wieloma innymi wózkami

  Komfort dziecka

  • Dodatkowa wkładka wypełniająca z zagłówkiem zapewnia większy komfort i dodatkową ochronę główki dla noworodka
  • Zintegrowany daszek przeciwsłoneczny ochroni Twoje dziecko przed promieniami słonecznymi

  Bezpieczeństwo

  • Udoskonalone standardy bezpieczeństwa zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo dla głowy i szyi
  • W bocznych zagłówkach znajduje się materiał absorbujący zapewniający dodakowy komfort oraz bezpieczeństwo podczas uderzeń bocznych

  Informacje ogólne

  • W połączeniu z bazą FamilyFix One lub 3WayFix oraz fotelikiem Pearl Pro zapewnia podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do około 4 roku życia dziecka
  • Fotelik produkowany jest w Europie

Waga i wiek

  • imageOd urodzenia do 75 cm wzrostu (około 1 roku)

- W niezależnych testach przeprowadzonych przez ADAC/TCS/ÖAMTC fotelik Pebble Plus otrzymał 5 punktów i wynik "bardzo dobry" w kategorii "bezpieczeństwo" w październiku 2015. - Maxi-Cosi pozostaje liderem w zakresie innowacji i-Size (R129), nagrodzony jako "najlepszy" fotelik, w kategorii fotelików samochodowych dla niemowląt (i-Size 45-75cm). - Maxi-Cosi Tobi otrzymał 4-gwiazdki i ogólny wynik "dobry" w niezależnych testach przeprowadzonych w październiku 2015.
Maxi-Cosi to pierwsza marka, która wprowadziła na rynek produkty zgodne z normą i-Size (R129). Początkowo w 2013 były to tylko foteliki samochodowe dla Maluchów. W 2014, zespół Maxi-Cosi przygotował również fotelik samochodowy dla niemowląt, spełniający wymogi regulacji i-Size - Pebble Plus.
W najnowszych testach przeprowadzonym przez ADAC/TCS/ÖAMTC w październiku 2015 fotelik Pebble Plus zwyciężył w kategorii fotelików dla niemowląt (zgodnych z normą i-Size 45-75cm i fotelików z grupy 0+*). Tak wysoka ocena tego produktu podkreśla nasze doświadczenie i wiedzę oraz umacnia pozycję Maxi-Cosi jako lidera w segmencie fotelików zgodnych z i-Size (R129).
Fotelik dla niemowląt Pebble Plus zapinany samochodowym pasem bezpieczeństwa, został nagrodzony 5 punktami i oceną "bardzo dobrą" w kategorii "bezpieczeństwo". Zarówno Pebble Plus montowany samochodowym pasem bezpieczeństwa, jak i Pebble Plus instalowany za pomocą ISOFIX przy użyciu bazy 2wayFix, otrzymał 4 gwiazdki i ogólną ocenę “dobrą” w testach przeprowadzonych przez ADAC/TCS/ÖAMTC w październiku 2015.

Po tym jak fotelik CabrioFix z bazą EasyFix jako pierwszy, w czerwcu 2007, otrzymał w testach notę 5 gwiazdek, po tym jak w 2013 wprowadziliśmy pierwszy zgodny z normą i-Size fotelik samochodowy, teraz nasz Maxi-Cosi Pebble Plus jest pierwszy w testach w kategorii fotelików dla niemowląt (fotelików zgodnych z normą i-Size 45-75cm grupy 0+*).
“Dzięki nieustannym dążeniom do bezpieczniejszych rozwiązań, byliśmy w stanie wprowadzić pierwszy fotelik dla niemowląt zgodny z rygorystycznymi wymaganiami regulacji i-Size” mówi Prezes & CEO Dorel Europe Charles de Kervénoaël. “Jesteśmy dumni, że pierwszy wprowadzony przez nas fotelik dla niemowląt zgodny z normą i-Size (R129) został uznany za najlepszy fotelik i w październiku 2015 zwyciężył w testach w kategorii fotelików dla niemowląt (fotelików zgodnych z normą i-Size 45-75cm grupy 0+*)." 4 GWIAZDKI dla najczęściej wybieranego przez rodziców fotelika Maxi-Cosi z grupy 1
Maxi-Cosi Tobi otrzymał 4 gwiazdki i ogólny wynik "dobry" w testach przeprowadzonych przez niezależny instytut w październiku 2015.
Montowany za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa Maxi-Cosi Tobi został nagrodzony 4 gwiazdkami i ogólną oceną "dobrą" w niezależnych testach przeprowadzonych przez ADAC/TCS/ÖAMTC w październiku 2015. Ten dobry wynik w kategorii fotelików samochodowych dla Maluchów (9-18 kg) podkreśla, że Tobi jest bezpiecznym fotelikiem, który dodatkowo jest ergonomiczny i prosty w obsłudze.
* Warunki testów dla fotelików dla niemowląt zgodnych z normą i-Size (i-Size 45-75 cm) i fotelików zgodnych z normą ECE R44 (0-13 KG) były identyczne.
Linki do testów: - ADAC: https://www.adac.de/infotestrat/adacimeinsatz/motorwelt/kindersitz_herbst_2015.aspx?ComponentId=248705&SourcePageId=6729 - TCS: https://www.tcs.ch/de/test-sicherheit/testberichte/kindersitze/kindersitztest.php - ÖAMTC: http://www.oeamtc.at/portal/oeamtc-kindersitztest-herbst2015+2500+1638895?env=Y3Q9MSZtb2RlPSZwYWdpbmc9JmJhY2s9MQ

Jaka baza pasuje do mojego fotelika? PDF Document

Base Overview

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
 • Produkty podobne
 • Ostatnio oglądane produkty

WYBRANE DLA CIEBIE Może spodoba Ci się...