Rodzice, którzy spodziewają się drugiego dziecka, stają przed wieloma dylematami. Jednym z nich jest zakup drugiego wózka. Jeśli pierwsze dziecko nie jest jeszcze wystarczająco duże, by samodzielnie wychodzić na spacery, musimy zapewnić wózek dla dwójki dzieci. Na jakie przeszkody napotykają rodzice dwójki małych dzieci i jak dostawka BuggyPod może ułatwić codzienne spacery z maluchami?

Dwoje małych dzieci – drugi wózek, a może podwójny wózek?

Gdy jedno dziecko jeszcze nie umie na tyle dobrze chodzić, by pozbawić je możliwości przewożenia w wózku, a drugie już jest w drodze, musimy znaleźć sposób na codzienne spacery z dwójką dzieci. Zakup drugiego wózka wydaje się być najmniej praktycznym rozwiązaniem. Z dwoma wózkami nie poradzi sobie jeden rodzic, więc spacery, gdy drugi rodzic jest w pracy, będą poza zasięgiem. Kłopotliwa okaże się także podróż samochodem – niewiele samochodów pomieści jednocześnie dwa wózki, nie wspominając o zakupach dla czteroosobowej rodziny. Trudno także wyobrazić sobie rodziców, którzy podróżują z dwójką dzieci i z dwoma wózkami komunikacją zbiorową.

Dlatego zdecydowana większość rodziców dwójki maluchów decyduje się na zakup wózka podwójnego. Obecnie znajdziemy różnorodne modele takich wózków – nie tylko z dwiema gondolami jedna za drugą, ale także z gondolami usytuowanymi jedna po drugą. Takie wózki polecamy jednak rodzicom bliźniaków. Jeśli zaś dzieci dzieli roczek, istnieje znacznie prostsze rozwiązanie.

Dostawka BuggyPod – wózek z dostawką dla starszego dziecka

Dostawka BuggyPod to najlepsze rozwiązanie dla rodziców, których jedno dziecko zdążyło już nieco podrosnąć, ale nadal jest na tyle małe, że trzeba je wozić. Wystarczy, że do wózka, z którego korzystaliśmy dotychczas, dokupimy dostawkę BuggyPod, a nie będziemy musieli zmieniać wózka, ani kupować drugiego.

Dostawka do wózka BuggyPod kompatybilna jest z wieloma modelami wózków, a montaż dostawki jest niezwykle prosty. Dzięki temu w każdej chwili rodzic może zamontować lub zdemontować dostawkę dosłownie w kilka chwil. Dlatego dostawka jest niezwykle praktyczna nie tylko podczas spacerów, ale także podczas podróży, kiedy potrzebujemy szybko złożyć wózek i zapakować go do bagażnika samochodu.

Kolejną zaletą BuggyPod jest to, że zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż wózek. Dlatego jeśli jeździmy samochodem, którego bagażnik mieści jeden wózek, możemy być praktycznie pewni, że swobodnie zmieścimy w nim także dostawkę BuggyPod.

Nie bez znaczenia jest także oszczędność. Kupując dostawkę BuggyPod, wydamy mniej niż na większość modeli wózków. Do dostawki można dokupić osłonę przeciwdeszczową i przeciwsłoneczną.

Dostawka BuggyPod jako samodzielny wózek

Ogromną zaletą jest także możliwość wykorzystania dostawki BuggyPod jako samodzielny wózek. Wystarczy dokupić zestaw Converion Kit, czyli dodatkowe dwa kółka i stelaż, dzięki którym z dostawki stworzymy samodzielny wózek – doskonały na wakacyjne podróże!

Dostawka BuggyPod jest bardzo wygodna i całkowicie bezpieczna, posiada pięciopunktowe pasy oraz składany podnóżek. Polecamy jej zakup przede wszystkim rodzicom dwójki dzieci, a także rodzicom, którzy poszukują wygodnego, lekkiego wózka dla starszego dziecka.