• Quasar Plus Chicco podstawka 15-36kg moon

Odbierz rabat % wpisz kod - MULAN

Brak towaru
139.00
Oblicz ratę

od 300 zł do 20 000 zł

Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu skontaktuj się z nami
Dostępność Brak
EAN 8003670858874
Anatomiczna podstawka QUASAR
jest zatwierdzona zgodnie z normą ECE R44/04 do przewożenia dzieci o wadze od 15 do 36 (Grupa 2 i 3). Dziecko przypinane jest samochodowymi pasami bezpieczeństwa. Umieszczony na pasie zaczep informuje o prawidłowym zapięciu pasa, który, aby zapewnić bezpieczeństwo w razie zderzenia, powinien znajdować się w prawidłowej pozycji tj. na wysokości ramienia dziecka. 
OSTRZEŻENIA
Jest to "uniwersalny" fotelik samochodowy dla dzieci, zatwierdzony zgodnie z regulaminem ECE R44 / 04 i kompatybilne z większością, ale nie wszystkimi samochodami.
Idealna kompatybilność jest łatwiejsza do uzyskania w przypadkach, w których producent pojazdu podaje w instrukcji pojazdu, że pojazd zapewnia instalację "uniwersalnych" fotelików samochodowych dla dzieci w danej grupie wiekowej.
Fotelik został sklasyfikowany jako "uniwersalny" zgodnie z bardziej rygorystycznymi kryteriami zatwierdzania niż poprzednie modele.
Nadaje się do stosowania w pojazdach wyposażonych w 3-punktowy pas bezpieczeństwa, statyczny lub z rolką, zatwierdzony zgodnie z regulaminem nr 16 EKG ONZ lub innymi równoważnymi normami.
W razie wątpliwości skontaktuj się z producentem fotelika lub sprzedawcy.
Przed użyciem przeczytaj uważnie etykiety, ostrzeżenia i instrukcje wskazane na opakowaniu produktu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Ostatnio oglądane produkty