• Producent - Chicco

Bezpieczne akcesoria dla dzieci to jedna z najważniejszych rzeczy dla młodych rodziców. Komfort i radość dziecka w połączeniu z zapewnieniem mu bezpieczeństwa, a także możliwością realizowania jego potrzeb stanowią najistotniejsze wartości dla każdego rodzica, który dba o swoje dziecko. Nie powinno więc dziwić, że w trosce o potomstwo większość rodziców wybiera marki sprawdzone, znane na całym świecie i słynące z doskonałej jakości oraz dbania o potrzeby rodzin. Nasz sklep dla dzieci z tego właśnie powodu oferuje akcesoria marki Chicco – jednej z najbardziej znanych na świecie firm wytwarzających produkty dedykowane dzieciom.

Marka Chicco pierwsze kroki stawiała już w latach 50. XX wieku, tworząc akcesoria dla niemowląt, bardzo wówczas istotne na rynku. Dziś wytwarza ponad 900 różnych produktów, które mają ułatwiać wykonywanie podstawowych czynności przy dzieciach, ale również dbać o rozwój maluchów czy gwarantować im komfort oraz bezpieczeństwo na co dzień. W ofercie marki znajdują się m.in. znane, nietłukące plastikowe butelki, które uważa się za jedne z najlepszych na całym świecie. Nie brak również bezpiecznych zabawek oraz akcesoriów, które pozwalają rodzicom dbać o bezpieczeństwo dziecka zarówno podczas snu, jak i w trakcie spaceru czy samodzielnej zabawy.

Jedną z bardziej rozbudowanych gałęzi produktów marki Chicco zdecydowanie są wózki dziecięce. Wyróżnić tutaj można wózki pojedyncze, jak również przystosowane specjalnie dla bliźniąt. Wielofunkcyjność wózków sprawia, że z jednego produktu uzyskać można gondolę dla najmłodszych dzieci, bezpieczny, atestowany fotelik samochodowy na czas podróży oraz wygodną spacerówkę, która łatwo się składa do niewielkich rozmiarów. Oferta obejmuje również wygodne nosidełka dla dzieci, bezpieczne dla postawy nawet najmłodszych podopiecznych. Prócz klasycznych nosidełek marka Chicco gwarantuje też dostęp do specjalistycznych nosidełek turystycznych, które przygotowane są z myślą o rodzicach chcących zapewnić sobie oraz dziecku dozę aktywności fizycznej w każdym wieku.
  • Parametry

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać