• YOUniverse Fix Grupa 1/2/3 9-36 kg + BebeCare Gratis - Chicco fotelik samochodowy 3* ADAC - Red Passion

Rabat 10% kod: MULAN

999.00 -10% 899.10
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu skontaktuj się z nami
Dostępność Na zamówienie
EAN 8058664106905

PROMOCJA BebeCare Chicco GRATIS
Łatwe w użyciu akcesorium Chicco BebèCare to uniwersalne, niewielkie urządzenie dla dzieci, które informuje o obecności dziecka w samochodzie dzięki 2 różnym poziomom alarmów.
*Promocja do wyczerpania zapasów

YOUniverse Fix . Fotelik, który rośnie razem z Twoim dzieckiem!

Przygotuj się na najdłuższe nawet wyprawy z YOUniverse FIX. Fotelik z Grupy 1/2/3 dostosowuje się do dziecka w wieku od 12 miesięcy do 12 lat. To dobry kompan dla dziecka, sprzymierzeniec rodziców.

Zawsze razem

Fotelik, który rośnie razem z dzieckiem - od 12 miesiąca do 12 roku życia.  

Grupa 1

W Grupie 1 (dla dzieci o wadze 9-18 kg) fotelik YOUniverse Fix montuje się przodem do kierunku jazdy. Dziecko powinno być zapięte fotelikowymi pasami bezpieczeństwa, natomiast fotelik zapięty samochodowymi pasami bezpieczeństwa.

Grupa 2/3

W Grupie 2/3 (dla dzieci o wadze 15-36 kg), fotelik YOUniverse zaczyna towarzyszyć dziecku w kolejnych fazach rozwoju. Fotelik musi być zamontowany przodem do kierunku jazdy, przy użyciu samochodowych pasów bezpieczeństwa.

Rozkładane oparcie

Fotelik YOUniverse Fix ma rozkładane oparcie, dla jak najwygodniejszych drzemek w trakcie podroży. imageimage

Regulacja

Pasy bezpieczeństwa oraz zagłówek fotelika YOUniverse Fix można regulować jednocześnie, w łatwy i intuicyjny sposób. imageFotelik YOUniverse Fix jest dopuszczony do przewożenia dzieci o wadze 9 do 36 kg zgodnie z normą ECE R44/04 . W foteliku w wersji dla Grupy 1 dziecko zabezpieczone jest 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa zintegrowanymi z fotelikiem. Dziecko starsze podróżuje już w ustawieniu odpowiadającym Grupie 2/3. Zapięte jest samochodowymi pasami bezpieczeństwa. W obydwu Grupach fotelik jest zainstalowany w aucie za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa.

INFORMACJE TECHNICZNE

Wymiary: 44 (w) x 63/81 (h)x 51 (d) cm Waga: 13,5 kg Tapicerkę można zdjąć i uprać w temp. 30° Grupa 1/2/3: 9-36 kg   OSTRZEŻENIA Grupa 1/2/3: 9-36 kg Grupa 1: instalacja za pomocą systemu Isofix bądź samochodowych pasów bezpieczeństwa. Grupa 2/3: instalacja za pomocą systemu Isofix, Top Tether i samochodowych pasów bezpieczeństwa bądź tylko samochodowych pasów bezpieczeństwa.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Produkty podobne
  • Ostatnio oglądane produkty

WYBRANE DLA CIEBIE Może spodoba Ci się...