• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Quinny

Każdy rodzic, który kupuje dla swojego malucha wózek, stara się pogodzić kilka aspektów, które nie zawsze są łatwe do połączenia. Z jednej strony wózek dziecięcy musi być wygodny i komfortowy dla dziecka, a także bezpieczny w trakcie korzystania z niego. Z drugiej strony, istotne jest, aby dobrze pasował do potrzeb rodzica – miał odpowiednie akcesoria w zestawie, właściwą budowę, dopasowanej wielkości kółka czy konstrukcję o konkretnych cechach. Niestety połączenie tych wszystkich aspektów niejednokrotnie jest dość trudne, co wynika w dużej mierze z charakterystyki wózków. Teraz jednak rodzice poszukujący dobrego, miejskiego wózka z pewnością poczują się rozpieszczeni ofertą wózków marki Quinny, oferowaną przez nasz sklep dla dzieci.

Marka Quinny działa aktywnie na rynku od 2004 roku, skupiając się na szerokiej ofercie wózków dziecięcych idealnych na miejskie przejażdżki. Pierwsze wózki Quinny, głównie joggingowe, powstawały jednak już w 1997 roku, a przedtem ta sama marka tworzyła drobne akcesoria dla dzieci i rodziców. Założeniem marki jest projektowanie i oferowanie w sprzedaży takich wózków dla dzieci, które są wygodne i bezpieczne, ale jednocześnie modnie się prezentują i pozwalają rodzicom wspólnie z dzieckiem realizować wszystkie miejskie zadania, zarówno w zakresie obowiązków, jak i przyjemności.

Wózki dziecięce Quinny dostępne w ofercie przystosowane są dla dzieci od etapu zaraz po narodzinach aż do ukończenia 3,5 roku. Regulacja położenia siedziska sprawia, że istnieje kilka możliwych ustawień dla wózka – dziecko może jechać przodem do kierunku jazdy jak w klasycznej spacerówce, albo też tyłem, ale twarzą do rodzica, co sprawdza się w przypadku młodszych pociech. Wózki dziecięce marki Quinny są w pełni kompatybilne z systemem samochodowym, dlatego sprawdzą się także jako foteliki samochodowe od pierwszych dni życia. Niezaprzeczalnymi zaletami są możliwość złożenia ramy do niewielkich rozmiarów, lekka, ale wytrzymała konstrukcja oraz zestaw praktycznych akcesoriów stworzonych w podobnym stylu.