• Kategorie
 • Szukaj
 • WÓZKI DZIECIĘCE

Wózek to jeden z najważniejszych elementów wyprawki dla niemowlaka. W naszym sklepie zakupisz najlepsze wózki dziecięce. Oferujemy wygodne, bezpieczne i funkcjonalne wózki dla dzieci od znanych i renomowanych producentów. Podpowiadamy, na jakie rzeczy warto zwrócić uwagę przed zakupem wózka dla dziecka:

 • Ciężar – ciężki wózek jest nieporęczny dla osób mieszkających na wyższych piętrach lub dla rodzin, które często podróżują. Dlatego przed zakupem wózka koniecznie zastanów się, czy odpowiada Ci jego ciężar. Jeśli szukasz wózka dla dziecka o jak najmniejszym ciężarze, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą wózków ultralekkich. Oferujemy świetne wózki dziecięce, których waga nie przekracza 5 kg!
 • Wytrzymałe koła – Koła wózka mogą być małe lub duże, zrobione z pianki lub pompowane. Duże koła najlepiej sprawdzą się na spacerach po piaszczystym lub nierównym gruncie. Dlatego, jeśli chcesz chodzić dzieckiem na spacer do lasu lub na plażę to koniecznie wybierz wózek z dużymi kołami. Jeśli jednak chcesz kupić spacerówkę dla dziecka do przestrzeni miejskiej, to możesz wybrać wózek z mniejszymi kołami.
 • Prosty mechanizm składania – Dobry wózek powinien mieć prosty mechanizm składania. Najlepiej, jeśli składa się bez wysiłku — za pomocą jednego przycisku. Takie wózki wielofunkcyjne zakupisz w naszym sklepie.
 • Regulacja wysokości rączki – taka możliwość znacząco ułatwia prowadzenie wózka przez osoby o innym wzroście.
 • Teraz już wiesz, na jakie aspekty warto zwrócić uwagę przed zakupem wózka. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz bezpieczny i wygodny wózek dla swojego dziecka!

Najlepsze wózki dziecięce – kup wózek dla niemowlaka i starszaka!

W naszym sklepie zakupisz najlepsze wózki dziecięce. Zapoznaj się z poszczególnymi kategoriami i wybierz najlepszy wózek dla niemowlaka. Zakupisz u nas wózki dziecięce takie jak:

 • Wózki spacerowe
 • Wózki głębokie
 • Wózki podwójne
 • Wózki wielofunkcyjne
 • Wózki 2w1
 • Wózki 3w1
 • Wózki ultralekkie

Wygodne wózki dla dzieci

Wózki dla dzieci towarzyszą i dzieciom, i rodzicom przez pierwsze dwa lata życia maluszka praktycznie każdego dnia. Dlatego wybierając wózek dziecięcy, należy wziąć pod uwagę nie tylko wygodę i bezpieczeństwo pociechy, ale także funkcjonalność różnych rozwiązań. To dzięki nim opieka nad maluszkiem i nieco starszym dzieckiem staje się znacznie łatwiejsza. Lekkie wózki dla dzieci ułatwiają powrót do mieszkania na czwartym piętrze w bloku bez windy. Również wsiadanie z dzieckiem do komunikacji zbiorczej z lekkim wózkiem staje się łatwiejsze, podobnie jak chowanie wózka do samochodu. Z każdym kolejnym dniem, gdy oprócz wózka i innych akcesoriów dziecięcych będziesz dźwigać zakupy, docenisz niewielką wagę wózka.

Wielu rodziców docenia także łatwe składanie wózka – najlepiej jedną ręką. Również wózki dziecięce z takim rozwiązaniem znajdziecie w naszej ofercie. Warto także zwrócić uwagę na pojemność kosza na zakupy czy dodatkowe akcesoria do wózka. Coraz więcej producentów oferuje do kompletu mufki, torby do wózka i inne dodatki, których stylistyka jest spójna ze stylistyką wózka, a ich funkcjonalność dostosowano do wózków wybranych modeli lub wszystkich wózków dla dzieci wybranej marki.

Wytrzymałe wózki dziecięce

Wiemy, że rodzicom zależy również na wytrzymałości wózków dziecięcych. Nikt nie chciałby zmieniać wózka, zanim pociecha z niego wyrośnie. Wielu rodziców wybiera wózki dziecięce z myślą o młodszym rodzeństwie dziecka. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wózek odstąpić także najbliższej rodzinie – pod warunkiem, że będzie w dobrym stanie. Najlepsi producenci dbają, by ich wózki dla dzieci wytrzymywały próbę czasu. Wysokiej jakości materiały, dbałość o detale i staranne wykonanie najlepszych wózków dziecięcych zwiększają ich wytrzymałość. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wózki dla dzieci uznanych producentów: Babyactiv, Chicco, Bebetto, Quinny, Cybex i innych.

Duży wybór wózków dla dzieci

Oczekiwania i potrzeb rodziców względem wózków dla dzieci są różne, dlatego zadbaliśmy, by każdy z Was znalazł model wózka, który spełni je wszystkie. Duży wybór wózków dla dzieci ułatwia poszukiwania wózka, który będzie pasował do bagażnika samochodu, który będzie mieścił się w windzie lub który będzie wyjątkowo lekki. Parametry techniczne, kolorystyka, ilość dodatków do wózków to czynniki, których nie sposób pominąć.

W ofercie znajdują się wózki dziecięce polskich marek i zagranicznych producentów. Chcąc zapewnić jak największy komfort pociesze, kupując jednocześnie funkcjonalny produkt wysokiej klasy, należy zwrócić szczególną uwagę na wózki  Riko, Expander, Camarelo, Coneco, Baby Jogger, i'coo, Peg-Perego, Cybex, Britax, Graco, Mini Easywalker , ZUMA Kids, Chicco, X-Lander, Quinny, Maxi-cosi, Adamex, Babyactive, Coto baby, Qumes, Paradise baby, Dada Paradiso czy Bebetto, czyli najbardziej znanych, a jednocześnie cenionych firm na rynku. Poznaj atrakcyjny design nowoczesnych wózków dla dzieci oraz lub przede wszystkim ich niezawodność.