• Producent - Bebetto

Wygodny dla dziecka wózek, który jest zarazem funkcjonalny dla rodzica to podstawa w każdym domu, w którym są małe dzieci. Bezpieczeństwo podczas spacerów połączone z wygodną prostego złożenia wózka np. na czas transportu w samochodzie powoduje, że czas spędzany wspólnie przez rodziców i dzieci wypełniony jest przede wszystkim wzajemną uwagą, bez troszczenia się o kondycję wózków dziecięcych. Z tego powodu ważne jest, aby wybrać taki wózek dla dziecka, który wyróżnia się wysoką jakością materiałów i nowoczesną technologią wykonania – a takie właśnie są wózki Bebetto, które ma w swojej ofercie nasz sklep dla dzieci.

Marka Bebetto na polskim rynku działa już od 2002 roku, oferując rokrocznie nowe rozwiązania techniczne, które pozwalają rodzicom zwiększyć komfort spacerów, a dzieciom – cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem. W ofercie marki znajdują się wózki na każdy etap życia, dla dzieci w różnym wieku. Większość klasycznych gondol dla niemowląt może być na dalszym etapie używania przekształcona w wygodne spacerówki dla nieco starszych pociech. Wygodna konstrukcja powoduje, że wózki są lekkie i łatwo je złożyć. Wybór wózków dziecięcych wielofunkcyjnych pozwala z jednego przedmiotu uzyskać nie tylko gondolę na pierwszy etap życia czy spacerówkę dla kilkulatka, ale również wygodny i spełniający normy bezpieczeństwa fotelik samochodowy. Prócz samych wózków marka Bebetto posiada w swojej ofercie również szeroki wybór dopasowanych akcesoriów, dzięki którym codzienny spacer bez trudu połączyć można z relaksem czy np. robieniem zakupów. 

Ciekawą propozycją są wózki dziecięce dla bliźniąt. W tym zakresie marka oferuje zarówno głębokie wózki – gondole – dla niemowląt, ale również spacerówki. Wózki wyróżniają się nietypową konstrukcją, która przez rozbudowanie w górę oraz na długość sprawia, że nie są znacznie szersze od standardowych, pojedynczych. Dzięki temu poruszanie się po ulicach i w miejscach publicznych nie jest w żadnym stopniu utrudnione, zaś rodzice zyskują stałą kontrolę nad tym, co w danej chwili robią ich pociechy.
  • Parametry

MARKI i PRODUKTY którym warto zaufać